Skip to content

Peco's mudder VET run

12 september 2021 uitverkocht!

2e editie

Met een vette bek, door de drek!

Zondag 12 september vindt de 2e editie van Peco’s Mudder VET Run plaats. Het doel is om zo snel mogelijk een parcours met obstakels en hindernissen af te leggen. De naam zegt het al “Mudder VET Run”, veel modder en hier en daar zal er een snack naar binnen gewerkt kunnen worden.
Wie mogen er mee doen? vanaf 14 jaar en ouder (5 en 10km) en kinderen van 8 t/m 13 jaar (2 km). Ga je voor de snelste tijd? Eten en drinken onderweg is niet verplicht.

Er wordt alleen toegang verleend aan het mudrun terrein als u in het bezit bent van een QR-code op de CoronaCheck-app. D.w.z. u bent gevaccineerd, negatief op corona getest of u heeft recent al corona gehad. Deze voorwaarde tot toegang geldt voor iedereen vanaf 13 jaar en ouder.
meer info op rijksoverheid.nl

Na opgave voor de mudder VET run heeft u toegang tot het mudrun terrein.
Om ook toegang te krijgen tot de feesttent moet er een entreebewijs gekocht worden.

Heeft u vragen, mail dan naar mudrun@sjwpeco.nl

Route 1 Family run
Van 8 t/m 14 jaar met ouders

Lengte: 2 km
Obstakels: 13 stuks
Eet obstakels: 1 stuk
Drink obstakels: 1 stuk
Starttijden: 11:20 – 11:40 uur
Inschrijfgeld: € 7,50 p.p.
T-shirt: Je krijgt een gratis mudrun T-shirt in jouw maat waar in gelopen kan worden.

Staat uw tijd er niet tussen? Dan is er niet of niet goed in of uit geklokt tijdens de start of finish.

Uitslag:

00:12:15Noor Klunder
00:12:15Menno Klunder
00:12:48Olle Klunder
00:13:17Hugo Nijhof
00:14:40Pelle De Graaf
00:14:47Berdy De Graaf
00:15:00Daan Krijger
00:15:02Mees Klunder
00:15:30Alice Ten Velde
00:16:39Maurice Ten Have
00:16:50Tim Ten Have
00:16:53Daan Ten Have
00:17:34Jens Timmer
00:17:39Kyano De Mooij
00:18:35Eva Nijhof
00:18:38Harold Nijhof
00:18:39Lucas Harbers
00:18:40Eva Harbers
00:18:45Pleun  Van Der Zouw
00:18:46Dees Harbers
00:19:06Thomas Brouwer
00:19:06Renee Bomhof
00:19:08Ed Overvelde
00:19:13Guus Blankhorst
00:19:17Roan Bomhof
00:19:29Fedde Overvelde
00:19:49Jesse Swinkels
00:19:50Suzanne Nijhof
00:20:02Joost Dorst
00:20:39Robin Smit
00:20:40Mika Smit
00:21:18Wilbert Van Den Beld
00:21:29Isis Ruitenberg
00:21:30Felica Van Den Beld
00:21:50Jannes Van Duuren
00:21:52Lars Van Duuren
00:22:01Hetty Oolman
00:22:02Silver Ruitenberg
00:22:07Lars Kienstra
00:22:08Robien de Valk
00:22:16Jesse Starink
00:22:17Joost Grondel
00:22:18Reeza Wilbrink
00:22:20Nikki de Valk
00:22:21Lotte Boerkamp
00:22:22Cesar Krijger
00:22:30Tim Kienstra
00:23:24Pim Jansen
00:23:26Tim Jansen
00:23:38Albert Steunenberg
00:23:41Twan Steunenberg
00:23:42Levi Kers
00:23:43Sven Ramakers
00:23:49Renzo Bruin
00:23:55Luka Steunenberg
00:23:58Brent Voordes
00:23:59Debby Van Duuren
00:24:01Robert Voordes
00:24:03Tijmen Van Hartskamp
00:24:08Wessel Verwaaijen
00:24:18Bryan Uenk
00:24:50Bram Kienstra
00:24:54Bianca Kienstra
00:25:53Luuk Van Oorspronk
00:25:53Erwin Van Oorspronk
00:25:55Eva Van Oorspronk
00:26:20Sandra Hazelaar
00:27:01Aad De Mooij
00:27:04Evelien De Mooij
00:27:13Mats Boerema
00:27:15Veronique Bredenoord
00:27:17Thom Van Der Wal
00:27:19Xian De Mooij
00:27:20Jelt Voordes
00:27:21Frank De Croon
00:27:22Wessel Timmer
00:27:23Dimitri De Krosse
00:27:25Jan Bredenoord
00:27:25Ilse Linthorst
00:27:28Lincy Roelofs
00:27:34Sophie De Krosse
00:27:38Luuk De Haan
00:27:38Tjalle Heijs
00:27:38Dave De Croon
00:27:39Marrit Timmer
00:27:45Wendy De Groot
00:27:50Jedi Smeenk
00:27:55Aron Horstman
00:27:58Sophie De Groot
00:28:07Viola Haarman-Hille
00:28:18Romy De Groot
00:28:35Jesse Haarman
00:29:01Jasmijn Hartskamp
00:29:01Marloes Ockerse
00:33:12Elena Jansen
00:33:23Aniek Van Het Erve
00:33:27Sophie Nieuwenhuis
00:33:28Rogier Jansen
00:34:07Mirella Bearzatto
   
Route 2
Vanaf 14 jaar en ouder

Lengte: 5 km
Obstakels: 25 stuks
Eet obstakels: 2 stuks
Drink obstakels: 2 stuks
Starttijden: 13:00 – 13:50 uur
Inschrijfgeld: € 15,- p.p.
T-shirt: Je krijgt een gratis mudrun T-shirt in jouw maat waar in gelopen kan worden

Staat uw tijd er niet tussen? Dan is er niet of niet goed in of uit geklokt tijdens de start of finish.

Uitslag:

00:33:36Bart Van Den Beld
00:35:21Niko Stoffer
00:37:39Jip Harbers
00:39:38Erik De Groot
00:39:39Jurgen Haarman
00:41:43Benno Van Der Zouw
00:41:48Chiem Veeneman
00:41:53Jan-Willem Stegeman
00:42:03Mick Van Der Zouw
00:43:04Jeroen Prijs
00:43:14Hans Veldwijk
00:43:16Ron Wijngaards
00:43:27Ruben Wientjes
00:44:48Gert Wolters
00:45:26Gijs Harbers
00:45:28Tom Broenink
00:49:58Thomas Van Den Brink
00:49:59Laurens Kamphorst
00:50:53Roy Veld
00:51:09Tristan Schouw
00:51:12Davy Bijsterbosch
00:51:20Janay Bennink
00:51:24Annemieke Drost
00:51:37Mike Duivenbode
00:51:46Kelsey Smit
00:51:47Marloes Hak
00:52:07Britt Van Den Enk
00:52:14Lente Grondel
00:53:00Jan Te Riele
00:53:37Loes Straatman
00:53:38Danique Koers
00:53:44Peter Te Riele
00:53:45Koen Hullegie
00:53:51Jacoline Casteel
00:53:52Henriette Van De Schepop
00:53:57Rens Straatman
00:54:16Denise Vonk
00:54:38Mikel Gorter
00:54:38Nino Buitenhuis
00:54:38Ryan Blumink
00:54:41Luna Blumink
00:54:43Teun Harbers
00:54:50Linda Roeterd
00:54:50Stan Klein Kalvenhaar
00:54:52Matthijs De Pater
00:54:53Leroy Buitenhuis
00:54:57Benthe Neuleman
00:54:59Justin Klein Kalvenhaar
00:55:01Daan Kalksma
00:55:21Luuk Dijkman
00:55:55Mirjam Linthorst
00:56:03Anita De Haan
00:56:13Roddy Linthorst
00:56:36Eduard Huisman
00:56:40Wilfried Jansen
00:56:54Sylvia Slijkhuis
00:56:58Minke Ebben
00:57:09Dieuwke De Goede
00:57:10Rebecca Betaubun
00:57:19Patrick Jansen
00:57:26Brigit Kamphorst
00:57:51Frederique Piepers
00:57:59Pieter Abbekerk
00:58:02Marit Sarelse
00:58:17Jannick Kloezeman
00:58:20Sanne Koers
00:58:20Anouk Hofma
00:58:30Michael De Croon
00:58:48Rik Teunissen
00:59:01Kevin Jansen
00:59:20Joey De Croon
00:59:21Robbin Drost
01:00:47Peter Zadelhof
01:00:53Max De Jong
01:00:57Tygo Van Der Veen
01:01:04Aaron Zadelhof
01:01:17Marijke Pas
01:01:30Bauke Schouw
01:01:32Femke Pol
01:01:39Koen Van Norel
01:01:53Marijn Van Norel
01:02:08Nadieh Van Het Erve
01:02:08Saira Van Der Linde
01:02:14Linda Bijsterbosch
01:02:18Sharon Prijs
01:02:19Jolien Uenk
01:02:23Bo Linthorst
01:02:28Tim Blom
01:02:28Noa Linthorst
01:02:30Guusje Groot Koerkamp
01:02:50Thijmen Traarbach
01:02:51Thijs Luesink
01:03:11Aimée Zadelhof
01:03:26Joyce Duijf
01:04:13Denise Broekhof
01:04:20Antoinette Bredenoord
01:04:23Emma Brouwer
01:04:32Lisa Brown
01:04:35Tara Verhaaf
01:04:37Yara Schut
01:04:39Merle Sprenger
01:04:40Kim De Leeuw
01:05:01Anne Schildkamp
01:05:10Lise De Valk
01:05:23Rosa Enklaar
01:05:35Fleur Mulder
01:06:04Merlijn Bots
01:06:12Yannick Van Rongen
01:06:14Niels Dorst
01:06:32Ingeborg Bonekamp
01:06:33Dirk Haarman
01:06:37Ellen Tuerlings
01:06:38Amber   Veldwijk
01:06:41Lars Neuleman
01:06:46Daily  Veldwijk
01:06:51Anouk Luesink
01:06:59Sanne Meijer
01:07:01Jeroen Ruhof
01:07:04Rick de Boer
01:07:12Gideon  Regterschot
01:07:12Mariska Kerkmeijer
01:07:13Vonne  Van Dijk
01:07:27Karlijn Steenkamp
01:07:38Jessica Scholten
01:07:54Wendy Hagen
01:08:04Debby Heerdink
01:08:52Mette Veeneman
01:08:57Ronald Van Norel
01:09:00Mette Van Norel
01:09:08Myrthe Groffen
01:09:17Susan Frijns
01:09:18Tammar Nikkels
01:09:28Nikki Kaper
01:09:28Kacper Rudnicki
01:13:23Mika Boersma
01:13:25Kimberly Van Schaik
01:13:29Priscilla Buitenhuis
01:13:45Donna Boers
01:13:46Dewi Pelgrim
01:17:38Lennart Pelgröm
01:17:49Remi Van Der Haar
01:17:55Ruud Kamphorst
01:17:56Remco Overvelde
01:18:11Jurgen Buitenhuis
01:18:20Joelle Klein Kalvenhaar
01:18:21Angelo Grande
01:19:26Richelle Haverkamp
01:19:28Lisanne De Haan
01:19:57Nicole Veldhuis
01:26:39Wim Moolhuijsen
01:27:04Lidy Vos
01:27:08Jan Kunst
01:27:17Jose Hemmer
01:27:19Sybeline Pals
01:57:50Jip Roeterd
01:58:19Kim De Croon
Route 3
Vanaf 14 jaar en ouder

Lengte: 10 km
Obstakels: 49 stuks
Eet obstakels: 4 stuks
Drink obstakels: 4 stuks
Starttijden: 12:45 – 12:55 uur
Inschrijfgeld: € 20,- p.p.
T-shirt: Je krijgt een gratis mudrun T-shirt in jouw maat waar in gelopen kan worden

Staat uw tijd er niet tussen? Dan is er niet of niet goed in of uit geklokt tijdens de start of finish.

Uitslag:

00:39:40Erik Bergsneider10KM
00:39:43Sylvia Bergsneider10KM
00:54:34Thijs Van Essen10KM
00:56:15Jarno Bredenoord10KM
00:58:11Wiert De Vries10KM
00:58:21Lucas Harbers10KM
00:58:23Marco Fella10KM
00:58:37Sven Streppel10KM
00:58:44Rens Wientjes10KM
01:02:17Cesar Krijger10KM
01:08:26Jeronimo Stegehuis10KM
01:08:34Justin Schultz10KM
01:08:36Mario Schutte10KM
01:08:41Niek Schutte10KM
01:13:08Jacolien Vukkink-Harbers10KM
01:13:26Jurgen Spijker10KM
01:13:37Arthur De Wilde10KM
01:13:49Eugene Veldhuis10KM
01:13:57Jordy Brinkman10KM
01:14:47Carlo  Rodijk10KM
01:14:58Rein  Van Wijngeeren10KM
01:23:03Mauro  Rodijk10KM
01:23:11Sven  Keizer10KM
01:23:13Floris  Visch10KM
01:23:24Rutger  Visch10KM
01:23:32Stefano  Tiemens10KM
01:23:32Nick  Sluijmers10KM
01:23:46Mike  Van Os10KM
01:26:23Dolf Koster10KM
01:26:31Jamie Wolters10KM
01:26:52Jari Weijers10KM
01:26:52Mike Mateboer10KM
01:30:50Kirsten Ooosterhoff10KM
01:32:54Maurits  Visch10KM
01:32:56Marco Kaal10KM
01:33:08Berend Ooosterhoff10KM
01:33:15Jaron  Dijksterhuis10KM
01:33:16Damian Bouwmeester10KM
01:33:23Kyrem Bouwmeester10KM
01:33:27Thomas Hup10KM
01:33:30Rachel Scheers10KM
01:34:03Hylke Van Der Wal10KM
01:34:42Joost Grondel10KM
01:35:39Roel Kleiboer10KM
01:35:52Aldwin Schouw10KM
01:36:01Sven De Vree10KM
01:38:01John Moerings10KM
01:38:13Rene Steenkamer10KM
02:01:02Joran Sinke10KM
02:01:17Youri Pas10KM
Play Video